Doctorem Gin Plus

Doctorem Gin Plus bant hakkında sizlere detaylı bilgi vermeyi amaçladığımız bu içerikte sorularınıza cevap bulabileceksiniz.

Doctorem Gin Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Fiyatı Ne Kadar

Doctorem Gin Plus Nedir?

Gin plus bandı, Vita plus bandına alternatif olarak üretilen ve geliştirilen banttır. Ayrıca transdermal yapısı Vita’ya göre daha hızlı emilim sağlar.

Hem transdermal yapısı hemde içeriğinde ekstra olarak bulunan bileşenler ile memnun müşteri sayısı giderek artmakta.

Doctorem Vita Plus İncele >


Doctorem Gin Plus Ne İşe Yarar?

Bu üründe tıpkı diğer ürünler gibi günlük ihtiyacımız olan elementleri alabilmemiz için üretilmiştir. Günlük ürünlerden tek farkı, kullanıcıların genel ağrı ve eklem sorunlarına alternatif çözüm niyetiyle kullanılması.

TTS Bant Nedir >


Doctorem Gin Plus Bant İçeriği Neler?

İçerisinde Zencefil, Zerdeçal, Kore Ginsengi, Kolajen ve Gümüş iyonları gibi güçlü bitki özleri ve elementleri barındırır.

Her paket içeriğinde tam olarak 25 adet Transdermal bant mevcuttur. 24 ila 48 saatlik kullanım süresine bakarak 50 günlük süreyle kullanılabileceğini söyleyebiliriz.


Doctorem Gin Plus Bant Faydası Var mı?

Hiç bir ürün tedavi ve sağlığa kavuşturma vadi sunmaz. Fakat, kullandığınız ürünün içerisinde yer alan etken maddeler, sağlık probleminiz için etkiliyse üründe etki edecektir.

Ayrıca son 1 yılda %98 oranında olumlu müşteri sayısına ulaşan Gin Plus bandını denemenizi tavsiye ederiz.


Doctorem Gin Plus Nasıl Kullanılır ve Nereye Yapıştırılır?

Toplamda 48 saatlik kullanım süresi bulunan bandı, sırt veya bel bölgenize yapıştırarak kullanabilirsiniz. Diğer kullanım şekilleri ve uygulama noktaları için iletişime geçmeniz yeterli.


Doctorem Gin Plus Fiyatı Ne Kadar?

Perakende ve bayilik fiyatları olarak, ürün fiyatı ikiye ayrılmaktadır. Eğer denemek istiyorsanız ve 1 adet bant alacaksanız elden perakende fiyatına almanızı öneririm.

Düzenli olarak kullanmayı düşünüyorsanızda bayilik sistemiyle almanızı öneririm. Bu sayede toplu olarak indirimli almış olursunuz.


Eğer daha detaylı bilgi almak ve hemen bant siparişi vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.