Doctorem Nedir

Ne Zaman, Kim Tarafından Kuruldu?

Bugünlerde adını sıkça duymaya başladığınız Doctorem hakkında sizlere detaylı olarak bilgi sunmayı amaçlıyoruz. Gelin bu yazıda hep birlikte Doctorem Nedir tüm detaylarıyla öğrenelim.

Doctorem International Nedir, kim tarafından kuruldu

Doctorem Tam Olarak Nedir?

2020 yılının sonlarında yerli ve milli sermaye ile Ankara’da, insanların günlük ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri dünyanın en güvenilir yöntemi olan TTS (transdermal terapötik sistem) ile almaları amacıyla kurulmuştur.


Doctorem Kim Tarafından Kuruldu?

Dünya sağlık örgütü ve T.C sağlık bakanlığı bünyesinde bir çok programı başarıyla tamamlamış Dr. Veysel Taner Budak tarafından kuruldu.

Tıp dünyasında hatrı sayılır işlere imza atan Dr. Veysel Taner Budak buraya tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Doctorem Bantları, Ürünleri Neler?

Alanında uzman doktorlar ve bilim kurulu ekibiyle birlikte yapılan Ar-Ge çalışmaları sonucunda, Güney Kore’de üretilen ve oradanda tüm dünyada 300 bini aşkın kullanıcı sayısına ulaşan toplamda 8 adet ürüne sahiptir.

> Doctorem Bantlarına Göz At


Doctorem Bantları Faydalı mı?

Son 2 yılda Doctorem bantlarını kullanıp memnun kalan bir çok kişinin yorumuna aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gidebilirsiniz. (video yorumlar için youtube sayfamıza bakın)

> Doctorem Kullanıcı Yorumları


Doctorem Bant Fiyatları Neler?

Toplamda 2 farklı alışveriş yöntemi ve fiyat bulunuyor. Eğer ürünleri toplu değilde, sadece denemelik bir adet almak istiyorsanız perakende alışveriş yapabilirsiniz.

Toplu olarak almak ve düzenli kullanmak istiyorsanız üyelik sistemini deneyebilirsiniz.


Eğer daha detaylı bilgi almak ve hemen bant siparişi vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.