Doctorem Vita Plus

Burada sizlere Doctorem Vita Plus bant hakkında en çok merak edilen soruları cevaplandırmaya çalışacağız.

Doctorem Vita Plus Bant Fiyatı, Kullananlar ve Yorumlar

Doctorem Vita Plus Nedir?

Vita bandı, Doctorem’e ait ilk ve en etkili ürünlerden biridir. Hem transdermal yapısı hemde içeriğinde bulunan hammaddelerin kalitesi ile piyasadaki rakiplerinden bir adım öne çıkıyor.


Doctorem Vita Plus Ne İşe Yarar?

İçeriğinde yer alan etken maddeleri vücudumuza tts yöntemi ile almamızı sağlar. Bu da yapıştırılan bölgede tts teknolojisi sayesinde) hem rahatlama hemde ağrı giderme özelliği sağlar.

Transdermal Bantlar Hakkında Detaylı Bilgi Al >


Doctorem Vita Plus Bant Faydaları

Genelde ağrı ve eklem sorunları için tercih edilen bir ürün olsa da bu durum transdermal bandı tam olarak hangi amaçla ve ne şekilde kullandığınıza bağlı olarak gördüğünüz fayda ve yarar duruma göre değişir.

Eğer sağlık probleminiz için kullanıyorsanız kendi doktorunuzdan veya aile hekiminizden onay aldıktan sonra gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Doctorem Vita Plus Kullananlar >


Doctorem Vita Plus Bant İçeriği Neler?

İçerisinde Ginseng, Kolajen ve Gümüş iyonları gibi güçlü bitki özleri ve elementleri barındırır.

Bu bileşenlere ek olarak Saponinler ve Organik germanyum içerir.

Ayrıca her pakette tam olarak 25 adet Transdermal bant bulunmakta. Bu bantlarında 24 ila 48 saatlik kullanım süresine bakarak 50 günlük süreyle kullanılabileceğini söyleyebiliriz.


Doctorem Vita Plus Nasıl Kullanılır?

Paket içerisinde yer alan her bir bant 24 ila 48 saat arasında sırt veya bel bölgesine yapıştırılarak kullanılabilir.

Firma tarafından önerilen bu kullanım şeklinin dışında ürün satın aldığınız uzman kişide sizin için ihtiyacınıza ve amacınıza göre kullanım şekli belirleyecektir.


Doctorem Vita Plus Fiyat ve Sipariş

Perakende (elden) ve bayilik fiyatları olarak, bant fiyatları ikiye ayrılmaktadır. Eğer deneme amaçlı almak istiyorsanız veya bir adet bant alacaksanız elden perakende fiyatına almanızı öneririm.

Tam aksine düzenli olarak kullanmayı düşünüyor ve bir kaç ürün birden alacaksanızda bayilik sistemiyle almanızı öneririm.


Eğer daha detaylı bilgi almak ve hemen bant siparişi vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.